BiorePeel Cl3 OxyAddict ošetrenie-viditeľný výsledok ihneď

Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií! Je vhodný pre tých, kto nemôže alebo nechce podstúpiť injekčnej revitalizáciu. Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti. Procedúra je rýchla (15 minút) a po nej nasleduje ošetrenie hojivou slovenskou kyslíkovou kozmetikou Oxy Addict. Ošetrenie  tak zvládne aj veľmi tenká a citlivá  pleť.

Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný peeling. Dvojfázový gél s lipolitickou a hydrofylnou zložkou robí BioRepeelCl3  jedinečným a unikátnym na svete. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek ( pri tvári až TCA 35% a tele TCA 50%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu. Pacient nepociťuje žiadny diskomfort.

Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácie účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofilná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaistuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.

Príprava na BIOREPEEL prebieha pomocou kyslíkových prípravkov Oxy Addict. Po peelingu je aplikovaná kyslíková maska, ktorá okamžite hojí a ukľudní pleť.

Ošetrenie BiorePeel vykonávame dvomi spôsobmi: topicky(ručné zapracovanie prípravku) a pomocou dermapenu ( 2mm). Pri používaní dermapenu je nutné rátať sa časom + 30 minút, počas ktorých pôsobí znecitlivujúci prípravok na tvár. V danom prípade môžete očakávať hlbší prienik, krajší výsledok s viac žiarivou pokožkou, ale tiež treba rátať  s jemným začervenaním pokožky. Preto odporúčame procedúru BioRePeel vykonávanú dermapenom absolvovať v neskorších hodinách, prípadne v piatok, aby do ďalšieho rána jemné začervenanie prešlo. Pomocou tzv. mikroihličkovania sa obe účinné zložky prípravku dostávajú hlbšie do podkožia. Odporúčame hlavne pri zvýšenej pigmentácii, kde hlbší prienik do dermy zabezpečí ešte lepšie výsledky.

Odporúča sa 5 návštev, max raz za pol roka. Odstup medzi  sedeniami je 7-10 dní.

Dĺžka trvania procedúry: od 30 minút

Tvár: 89 € (ručne)                          Tvár 5 ošetrení: 390 €
           99 € (dermapen)
Tvár a  krk:
 109 €                           Tvár a krk 5 ošetrení: 490 €
Tvár a krk a dekolt: 130 €            Tvár a krk a dekolt  5 ošetrení:  590 €

Pri rezervácii ošetrenia si vyberte aj spôsob zapracovania- dermapen alebo ručne. Cena je pre oba druhy zapracovania rovnaká.