Hodinová konzultácia s Juliannou Hložek Grmannovou

Dohodnite si konzultáciu a poradenstvo priamo s Juliannou Hložek Grmannovou.

“Počas môjho ochorenia, aj po ňom, som si prešla – okrem urinoterapie, priznávam:)- všetkými dostupnými medicínskymi aj alternatívnymi terapiami. Tie, ktoré pomohli mne, sú dnes v Oxyslovakia centre. Za 11 rokov som  na   na  vlastnej koži a vlastnej peňaženke prešla  cyklami homeopatie, skenar terapií, protiparazitárnymi kúrami, frekvenčných terapií, systematickými  a rodinnými konšteláciami, metódami všetkých dostupných mentálnych terapií. Nemôžem tu vymenovať všetky, nazbierala som však za vás skúsenosti a verte, že dnes  vás  viem presne nasmerovať a to nielen do nášho centra.

Mnohokrát odosielam inde, kde si podľa  vašej situácie a zdravotného stavu myslím, že  vám daná terapia najviac pomôže. 10 rokov som toto poradenstvo  vykonávala grátis, čo bolo veľmi  vyčerpávajúce a náročné, nielen  finančne. Momentálne poskytujem tieto služby energeticky  správne, za cenu 59 €, a objednať sa na ne viete online. Zdravie  je  pre mňa súhrn psychickej a  fyzickej prosperity, a počas mojej životnej  výuky skúsenosťami a štúdiom viem, že netreba démonizovať iba psychickú časť ( stalo sa mi to preto, že…) ani  iba fyzickú. O obe je potrebné sa starať rovnomerne, keď  chcete zostať zdravý, a  práve v tom som vám so svojimi skúsenosťami nápomocná ja.

Prácu s ľuďmi milujem a  moje poznatky rada odovzdám ďalej, už viem, že je to mojim poslaním.” Julianna Hložek Grmannová

Dĺžka trvania procedúry: 60 minút
Cena: 59 €