Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy ®Antiaging+ SKENAR

PROFESIONÁLNE LIFTINGOVÉ OŠETRENIE ZRELEJ PLETI
Mimoriadne účinné spojenie aktívnych látok a techník zaručuje maximálny efekt omlade­nia. Je určený najmä pre zrelú pleť, ktorej problémom je okrem vrások už aj povädnutosť kontúr tváre. Spojenie účinkov molekulárne ľahkej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín a morského kolagénu zabezpečí pleti trojrozmerné omladenie v zmysle zjemnenia vzhľadu vrások, vypnutia kontúr a skompaktnenia povrchu pleti.
Určené pre typ pleti: Na starnúcu pleť strácajúcu pevnosť so sklonom k vytváraniu vrások, ale aj na pleť ako prevencia proti prvým vráskam.
Najdôležitejšie účinné látky: Molekulárne ľahká kyselina hyalurónová, morský kolagén, antioxidanty, prekurzo­ry kolagénu, aminokyseliny, vitamíny A, E a patentovaná zložka Lipactive INCA INCHI®.
V cene procedúry je ošetrenie pomocou prístroja SKENAR, ktorý dokáže odstrániť toxíny kombináciou elektro impulzov a striebra. Ošetrenie sa robí na tvári, po zhmotnení toxínov (ak sa v tele nachádzajú) ich klient uvidí v zrkadle. Následne ich vyčistením odstránime, pokožka je ružová, pozdvihnutá, pripravená aj na prípadné kozmetické ošetrenie.

V prípade záujmu nasleduje ošetrenie Skenarom. Skenar v tomto ošetrení spája uvoľňovacie aj estetické ošetrenie, ťah lyžinami Skenara pripomína príjemnú masáž. 

Dĺžka trvania procedúry: 70 minút
Cena: 89 €

Dĺžka trvania procedúry aj s ošetrením Skenarom: 90 minút
Cena: 129 €