Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy®Brightening + SKENAR

PROFESIONÁLNE ROZJASŇUJÚCE A DEPIGMENTAČNÉ OŠETRENIE POKOŽKY TVÁRE, KRKU A DEKOLTU
Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening je profesionálne ošetrenie určené pre pleť, ktorá potrebuje najmä obnoviť vrchnú vrstvu pokožky a zbaviť sa zrohova­ tených buniek na jej povrchu, rozjasniť pleť a zjednotiť jej farebné nerovnosti. Pôsobí antioxidačne, depigmentačne a rozjasňujúco. Zabezpečí pokožke hĺbkovú regeneráciu a naštartuje proces samoobnovy pomocou vysokej koncentrácie vitamínu C a kyseliny glykolovej. Výsledkom je čistá a rozjasnená pokožka s kompaktnejším povrchom.
Určené pre typ pleti: Na pleť s nejednotným tónom až so sklonom k hyperpigmentáciám.
Najdôležitejšie účinné látky: Bright Oléoactif®, vitamín C, kyselina glykolová, provitamíny skupiny B, anti­ oxidanty, INCA INCHI®.
V cene procedúry je ošetrenie pomocou prístroja SKENAR, ktorý dokáže odstrániť toxíny kombináciou elektro impulzov a striebra. Ošetrenie sa robí na tvári, po zhmotnení toxínov (ak sa v tele nachádzajú) ich klient uvidí v zrkadle. Následne ich vyčistením odstránime, pokožka je ružová, pozdvihnutá, pripravená aj na prípadné kozmetické ošetrenie.
V prípade záujmu ukončíme ošetrenie ošetrením Skenarom. Skenar v tomto ošetrení spája uvoľňovacie aj estetické ošetrenie, ťah lyžinami Skenara pripomína príjemnú masáž. 

Dĺžka trvania procedúry: 70 minút
Cena: 79 €

Dĺžka trvania procedúry aj s ošetrením Skenarom: 90 minút
Cena: 89 €