Personalizovaná kyslíková inhalácia

Kyslíková terapia na posilnenie imunity
Táto špeciálna inhalácie je bomba na zimu. V akomkoľvek období sa však hodí aj pre osoby, ktoré pociťujú tlak pri dýchaní, pocit sťaženého dýchania, a pri dlhodobo zníženej imunite. Slovenskými lekármi pripravená zmes na posilnenie imunity z Klinčekovca, Škoricovníka, Eukalyptu, Rozmarinu a Kadidlovníka v terapeutickom užití zvnútra aj zvonka! Prirodzene protizápalový koncentrovaný kyslík túto zmes rozvedie a posilní tak vašu imunitu nielen v zimnom období. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

Kyslíková terapia na chudnutie
Oxygenoterpia s účinnými zložkami na chudnutie so šesťzložkovým olejom v terapeutickej dávke. Odporúčame samostatne alebo popri ošetreniach LPG, Emsculpt., Exilis Body, po cvičení, masáži, či samostatne v Relax room. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

Kyslíková terapia pri žihľavke
Špeciálna inhalácia pre klienta, trpiaceho žihľavkou, neskutočne svrbiacimi prejavmi kože, prejavujúcej sa ako dráždiaca vyrážka po tele . Ide o špecifickú reakciu na rôzne alergény. Spúšťačom okrem prachu, hmyzu či prísad v potravinách môže byť aj nadmerný chlad, či teplo. Na domácu aplikáciu priamo na pokožku si túto zmes môžete aj hneď zakúpiť. Zmes je zostavená slovenskými lekármi. Takáto inhalácia sa používa samostatne, alebo po rôznych ošetreniach pleti, či tela na upokojenie pokožky či sčervenania. Vieme vám ju mobilizovať k vašej laserovej depilačnej procedúre, alebo do relax miestnosti po akejkoľvek kozmetickej procedúre. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

Kyslíková terapia proti plesniam
Protiplesňová inhalácia obohatená terapeutickým pomerom piatich esenciálnych olejov, namiešaných lekármi. Kyslík, skoncentrovaný na 5 x silnejšiu koncentráciu je sám o sebe antiseptický, a k tomu ešte roznesie túto jedinečná zmes. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

Kyslíková terapia pri kašli a astme
Zápal priedušiek a ich neskutočne zdĺhavé doliečovanie? 5 x koncentrovanejší kyslík každým hlbokým nádychom hojí, a zmierňuje zápal. Bio zmes najznámejších terapeutických olejov pomôže zmierniť zápal, uľahčí doliečovanie a bolesť pri nádychoch. Výborné aj pri astme, odporúčame! Po vyskúšaní si môžete zakúpiť aj na domáce používanie. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

Kyslíková terapia na zmiernenie alergií
Terapeuticky namiešaný pomer esenciálnych olejov Levandule, Mäty, Čajovníka, Vôňovca a Citrónovníka v koncentrácii s 95% kyslíkovom, obohateným o hydratáciu. Vhodný pre všetkým s občasne, či pravidelne prepukajúcou alergiou, znepríjemňujúcou život. Oddýchnutý a uvoľnený klient so zmiernenými príznakmi alergie, kedže pri danej procedúre dostanete antialergickú zmes zvnútra aj zvonka. Presunúť tento typ kyslíkovej terapie vieme aj k inej Vašej procedúre pre šetrenie Vášho času, do oddychovej miestnosti, alebo priamo v miestnosti Kyslíkovej terapie na pohodlnom polohovateľnom kresle, pod prikrývkou a s vankúšikom. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

Kyslíková terapia pre zdravé trávenie, pri intolerancii lepku
Patogénne baktérie, získané častou konzumáciou sladkostí, antibiotikami či permanentným stresom, dokážu okrem hrubého čreva osídliť aj tenké črevo, čo sa prejavuje nadúvaním po každom jedle, pocitom plnosti, bolesťami brucha. S týmto býva často spojená aj intolerancia lepku. Kyslík, hlavne v Oxygen Oral Therapy ( teda prijímaním kyslíka cez vodu ) zabezpečuje dezinfikovanie, a aj hojí podráždené črevo, preto je v tejto špeciálnej procedúre súčasťou aj Oxywater, slovenská značka Kyslíkovej vody. Zmes čistých rastlinných výťažkov je získaná z ekologicky pestovaných ako aj divo rastúcich liečivých rastlín. V terapeutickom pomere od slovenských lekárov ju pridávame do tejto špeciálnej inhalácie pre zvýšenie pôsobenia. Zmes esenciálnych olejov si môžete odniesť aj na domáce používanie, na mesiac stojí 19,90 €. Oxywater denná dávka stojí 1,59 €. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

Kyslíková terapia na detox pečene
Pociťujete chronickú únavu? Budíte sa v noci medzi 1 a 3 hodinou? Pri nadmernej konzumácii alkoholu či zlej životospráve vám vaša pečeň vysiela varovný signál. Inhalácia kyslíka obohateného práve o túto zmes regeneruje vašu pečeň. Pre lepší účinok takejto personalizovanej inhalácie ju dopĺňame o terapeutické užitie vo vode. €. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

Hydratačná kyslíková terapia pri migréne
Pri pravidelnom užívaní kyslíkových terapií dochádza k celkovému hojeniu organizmu a jeho harmonizácii. Vďaka 5x viac koncentrovanému kyslíku, ktorý pri terapii vdychujete, dopĺňate energiu do každej bunky vášho tela. Kyslíkom dodávate telu hydratáciu a zároveň obnovujete všetky prirodzené funkcie vášho organizmu. Ak trpíte migrénami, vadia vám vône, svetlo či tma a potrebujete len využiť benefity, ktoré prináša kyslíková terapia, radi vám pripravíme špeciálnu hydratačnú kyslíkovú terapiu bez použitia akýchkoľvek aromatických zložiek. Hydratačná kyslíková terapia pri migréne sa dá mobilizovať aj do relaxačnej miestnosti prípadne k akejkoľvek inej procedúre.

API kyslíková terapia podľa Martina Nikodýma
Pri návštevách našich kyslíkových terapií Martinom Nikodýmom, milovníkom včiel a ich chovateľom, skrsol nápad na povýšenie tohto svetového trendu dýchania včelieho vzduchu na absolútne unikátnu procedúru – dýchanie včelieho kyslíka. Vznikla tak jedinečná personalizovaná inhalácia, kedy sa k 95%tnému kyslíku pridáva propolis včiel priamo od Martina Nikodýma. Propolis má predovšetkým veľký protizápalový, protinádorový a antitrombotický účinok. Využíva aj pri chrípke, prechladnutí, zápaloch hrdla alebo migréne. V spojení s antiseptickými účinkami kyslíka tvorí náš včelí kyslík jedinečnú kombináciu vhodnú na práve toto zimné obdobie. Po vyše mesačnom testovaní spojenia vysokokoncentrovaného kyslíka a propolisu môžeme potvrdiť aj jeho antidepresívne účinky a celkový povzbudzujúci efekt na organizmus a psychiku. Preto neváhajte a určite túto jedinečnú kyslíkovú inhaláciu vytvorenú Martinom Nikodýmom a našou CEO Juliannou Hložek Grmannovou vyskúšajte.

Dĺžka trvania procedúry: 25 minút
Cena: 39 €